Forårsturnering 2014 Udskriv Email

Kære breddespillere

Foråret er kommet, og det er tid til at dyste. I år afholder vi forårsturnering fra d. 12. maj - 1 august.

Send din tilmelding senest d. 5. maj til Nicolaj Svendsen Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen. Denne emailadresse er beskyttet mod programmer som samler emailadresser. Du skal aktivere javascript for at kunne se adressen.
Husk at sende: dit medlemsnummer, navn, telefonnummer, email adresse samt hvilken række du vil stille op i: A, B eller C samt om du spiller HS, DS, HD, DD, MD - hvis du tilmelder dig double - HUSK at anføre makker. Har du ingen makker - skriv dette, og vi vil se om der er andre uden makker.
 
Program og resultater vil ligge som links på denne side. Tilmeldinger ses under denne artikel. 
Håber vi alle kan hjælpe hinanden med at få nogle gode oplevelser sammen og få det hele til at køre. F.eks. ved gnidningsfrit at få spillet kampene eller lave en wo i god tid.
Held og lykke med kampene. Vi ses på banerne.
Breddeudvalget /Nicolaj

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tilmeldte (23. april 2014)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ID Række Navn Medlemsnr Mail Telefon
1 DDA  Maiken Fredsted 5876 maikenfredsted@gmail.com 28540267
1 DDA  Sarah Brejnholt 5861 smb@brejnholt.com 30771602
2 DDB Andra Krauze 9864 andra.krauze@gmail.com 2442 8243
2 DDB Henriette Sørensen 1232 henriette_sorensen@mail.dk 20756226
3 DSA Marie Jakobsen 1553 mariejakobsen@yahoo.dk  22 79 09 02
19 DSA Marja Jäättelä 1171 mj@cancer.dk 25488977
29 DSA Line Christoffersen 13402 Line_chr@hotmail.com 21807955
4 DSB Andra Krauze 9864 andra.krauze@gmail.com 2442 8243
5 DSB Henriette Sørensen 1232 henriette_sorensen@mail.dk 20756226
6 DSB Sarah Brejnholt 5861 smb@brejnholt.com 30771602
30 DSB Malene Gottfredsen 11467 mgottfredsen@gmail.com 30745309
7 DSB  Maiken Fredsted 5876 maikenfredsted@gmail.com 28540267
8 HDA Martin Stauber  1050 stauberm1@gmail.com 2880 8061
8 HDA Thomas Wimberley 5085 wimberleythomas@hotmail.com 2623 1260
18 HDA Asger Törnquist 10662 asgert@math.ku.dk 8161 1653
18 HDA Jens Nicolaj Svendsen 8517 nicolaj1968@gmail.com 2283 2717
26 HDA
Jan Nyvang Larsen
26 HDA Morten Thing-Simonsen 10280 thingen@gmail.com
34 HDA Mikael Fredsted 14011 mikaelfredsted@hotmail.com 2856 4226
34 HDA Vacant
22 HDB Michael Pedersen 1315 m.p@dadlnet.dk 29726480
22 HDB Shashi K. 
9 HDC Peter Vallebo,  14668 petervallebo@gmail.com 26147024
9 HDC Philip Garner  14667 philip@tubasiden.dk 21978533
10 HSA Martin Stauber  1050 stauberm1@gmail.com 2880 8061
11 HSA Thomas Wimberley 5085 wimberleythomas@hotmail.com 2623 1260
15 HSA Søren Lean Madsen 12038 sorenleanmadsen@gmail.com 23449055
25 HSA
Jan Nyvang Larsen
32 HSA Mikael Fredsted 14011 mikaelfredsted@hotmail.com 2856 4226
12 HSA  Gorm Øster  6576 gormachine@gmail.com 60625503
16 HSA  Asger Törnquist 10662 asgert@math.ku.dk 8161 1653
18 HSA  Jens Nicolaj Svendsen 8517 nicolaj1968@gmail.com 2283 2717
13 HSB Egill Arnarsson 8435 Egill80@Gmail.com 22190576
21 HSB Michael Pedersen 1315 m.p@dadlnet.dk 29726480
23 HSB Jesper Skov 7291 jskov@hotmail.com
24 HSB Søren Frank 1184 sof@berlingske.dk 2545 6394
28 HSB Ole Jørgensen  8137 abrolj@almbrand.dk 2063 2189
31 HSB Torben Ernst 6916 willy@willyernst.dk
16 HSC Anders Sandberg  anders.sandberg@gmail.com 51509333
17 MDA Asger Törnquist 10662 asgert@math.ku.dk 8161 1653
17 MDA Sarah Brejnholt 5861 smb@brejnholt.com 30771602
20 MDA Maiken Fredsted 5876 maikenfredsted@gmail.com 28540267
20 MDA Jens Nicolaj Svendsen 8517 nicolaj1968@gmail.com 2283 2717
27 MDA
Jan Nyvang Larsen
27 MDA Gitte Rasmussen 8248 gitte.rasmussen@bcdtravel.dk
33 MDA Mikael Fredsted 14011 mikaelfredsted@hotmail.com 2856 4226
33 MDA Line Christoffersen 13402 Line_chr@hotmail.com 21807955
14 MDB Eva Kamilla Schramm-Nielsen 1043 abevks@almbrand.dk 2244 1157
14 MDB Ole Jørgensen  8137 abrolj@almbrand.dk 2063 2189
15 MDB Anders Sandberg  anders.sandberg@gmail.com 51509333
15 MDB Christina Alfthan alfthan@get2net.dk
Antal hits: 11261
Senest opdateret: 23 april 2014